Tuesday , 21 November 2017 / سه شنبه , ۳۰ آبان ۱۳۹۶
اخبار

مستند ضربان

مراسم  اکران دومین مستند تولیدی بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (علیه السلام)                                             به کارگردانی دانشجوی بسیجی ” مسعود غفاری ” با حضور خانواده شهدا و مضروبین امر به معروف و نهی از منکر برگزار شد.

به گزارش ضربان ،این مستند دانشجویی که با موضوع امر به معروف و نهی از منکر و با هدف بررسی آسیب عدم حمایت مسئولین از این واجب فراموش شده ساخته شده شب شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۳ با حضور دانشجویان و حجت الاسلام سالک رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در سالن آمفی تئاتر فرهنگسرای ابن سینا اکران گردید.

پوستر اکران مستند ضربان

پس از اکران این مستند ، نقد و بررسی آسیب ها ،راهکارها و جنبه های قانونی امر به معروف و نهی از منکر در یک پرسمان دانشجویی با حضور مسئول بسیج حقوقدانان کشور برگزار شد.

ایشان با استناد به مواد قانون اساسی و قانون مجازات اسلامی ، امر به معروف و نهی از منکر را خلاف قوانین کشور عنوان کردند و افزودند : متاسفانه با وجود اینکه اصل هشتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران به طور خاص مربوط به مسأله امر به معروف و نهی از منکر است اما قانون صریحی در حمایت از این واجب وجود ندارد.

در ادامه حجه الاسلام سالک توضیحاتی در خصوص طرح حمایت از آمرین به معروف و نهی از منکر در کمیسیون فرهنگی و قضایی مجلس شورای اسلامی ارائه داد.

و در پایان از عوامل ساخت و خانواده ی شهیدان امر به معروف و نهی از منکر “علی خلیلی” و “مسعود مددخانی”  با اهدای لوح و چفیه تقدیر و تشکر گردید.

دانلود مستند ضربان

نظر دادن بسته است.